WordPress.org

Plugin Directory

Test out the new Plugin Directory and let us know what you think.

Rajce embed

Embeds photos and photo-albums stored on rajce.net as native WordPress galleries

For English, see below.

Czech: Tento plug-in umožňuje snadno vložit obrázky nebo celá alba hostovaná na (v Česku) populárním serveru rajce.net (rajce.idnes.cz) do vašich příspěvků ve WordPressu. Vložená galerie pak vypadá jako nativní galerie WordPressu, používá stejný vizuální styl.

Vkládání obrázků nebo celých alb se provádí stejně jako standardní oEmbed vkládání: vložte jako samostatný odstavec ve vašem příspěvku URL adresu obrázku nebo celého alba hostovaného na rajce.net. Při zobrazení se pak namísto této adresy objeví příslušný obrázek nebo celé album. Podívejte se do sekce FAQ pro více detailů.

Upozornění: vzhled galerie (jak je zobrazena) je určen šablonou, kterou vaše konkrétní instalace WordPressu používá. Podívejte se do sekce FAQ pro více detailů.

Tento plugin pro vkládání alb z rajce.net spolupracuje s jiným mým pluginem Gallery Slice pro zobrazování náhledu alba na domovské stránce a archivech, doporučuji vyzkoušet.

English: rajce.net is a popular Czech image hosting and sharing web service. This plug-in serves for embedding of images or whole albums hosted on rajce.net into WordPress posts.

Requires: 4.0 or higher
Compatible up to: 4.4.7
Last Updated: 1 year ago
Active Installs: 40+

Ratings

0 out of 5 stars

Support

Got something to say? Need help?

Compatibility

+
=
Not enough data

0 people say it works.
0 people say it's broken.