Support » Plugin: Kybernaut IČO DIČ » Zmena DPH po zadaní údajov + osobitné polia adresa a číslo domu

 • Dobrý deň, pani Vyskočilová,

  práve testujeme plugin kybernaut na našom českom eshope. Vyzerá super, no máme na Vás pár otázok:

  1. Je možné nejakým spôsobom nastaviť plugin tak, aby sa po zadaní IČ automaticky zmenila DPH na objednávke na 20% a po zadaní DIČ by sa DPH automaticky odpočítala? Na Slovensku máme legislatívu nastavenú tak, že ak predávame tovar nepodnikateľom do ČR, tak je DPH 21% a ak podnikateľom, tak je DPH vo výške 20%. Ak je podnikateľ zároveň aj platca DPH, tak tovar sa predáva bez DPH. Momentálne na odpočet DPH používame plugin WooCommerce EU VAT ID Check, ktorý funguje s kybernautom správne, no tento plugin neumožňuje nastaviť rozdielnu DPH pri zadaní IČ a preto to musíme robiť manuálne pri každej objendávke. Zároveň by bolo super, keby bolo možné vo vašom plugine nastaviť aj odpočet DPH po zadaní DIČ bez nutnosti inštalácie ďalšieho pluginu. Keby sa také niečo dalo spraviť, bolo by to SUPER!
  2. Na odosielanie zásielok používame Zásilkovnu. V Zásilkovne však majú polia názov ulice a číslo domu separátne. Plugin Kybernaut vypĺňa polia do jedného (názov ulice) a pole číslo domu necháva prázdne. Tieto dáta sa následne odosielajú do Zásilkovny, kde nám povedali, že ich musíme odosielať osobitne pri odosielaní zásielok do ČR. Je možné nastaviť plugin tak, aby vypĺňal názov adresy a číslo domu osobitne?
  3. Po nasadení pluginu trvá odoslanie objednávky cca. 15 sekúnd. Stretli ste sa s tým niekedy? V čom môže byť problém?

  Vopred ďakujem za prípadnu odpoveď 🙂

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • Thread Starter rptr

  (@rptr)

  3. Dlhé odosielanie objednávky spôsobovalo dvojité overovanie DIČ – cez Kybernaut a aj WooCommerce EU VAT ID Check.

  Perties

  (@perties)

  Aj my vidíme problém v tom, že keď fakturujeme na plátcu DPH do Čiech, malo by sme fakturovať bez DPH. Toto však zatiaľ tento plugin neumožňuje. Je nejaká šanca, že to bude opravené? Vďaka.

  Thread Starter rptr

  (@rptr)

  Ja som to vyriešil ďalším pluginom. Funguje pekne aj s Kybernautom. Škoda, že Kybernaut nemá túto funkciu zabudovanú v sebe. Bolo by to super. Link na plugin: https://platobnebrany.sk/produkt/ic-dph-kontrola-vies/

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.