Support » Plugin: iyzico WooCommerce » Woocommerce Taksit Komisyon Hatası

 • Resolved celilyilmaz

  (@celilyilmaz)


  Müşteri taksitli bir alışveriş yaptığında, taksitli alışverişindeki vade kesintisi, müşterinin siparişlerim sayfasında kendi sipariş detaylarında da gözüküyor. Örneğin;

  1000 TL bir ürünü peşin fiyatına 9 taksitle satın alan müşterinin kartından 1000 lira çekiliyor. Fakat üye işyeri olarak bize aktarılan 100 liralık kesinti, 900 lira olarak hem müşterinin totalinde hem de bizim totelimizde görünüyor.

  Müşteri taraflı bu vade oranı gizli kalmalı. Bu sadece işletme ve iyzico arasındaki bir değer olmalı.

  İyi çalışmalar.

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
 • Plugin Author iyzico

  (@iyzico)

  Merhabalar,

  Değerli geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Ekibimiz ile bu konu üzerine çalışıp en kısa zaman da gerekli aksiyonları uygulamaya çalışacağız. Bu süreçte sizi bilgilendirebilmemiz için lütfen entegrasyon@iyzico.com eposta adresine üye işyeri numaranızı ve geri bildirimizi belirten bir eposta gönderiniz.

  İyi çalışmalar.

  Thread Starter celilyilmaz

  (@celilyilmaz)

  Maili tarafınıza gönderdik. En kısa sürede dönüş bekliyoruz. İyi çalışmalar dileriz.

  Merhabalar,

  Bu sorun çözüldü mü acaba? Aynı sorun bizim sitemizde de oluyor. Ve o taksit bedeli aslında İyzico’nun oranları da değil. Bu verinin neye göre çekildiğini anlayamıyorum.

  Ben woocommerce’in iyzico’nun gönderdiği bazı verileri yanlış okuduğunu düşünüyorum ancak bu konuda onlardan destek alamıyorum.

  Ugur

  (@ugurterzi)

  Bu aslında hatalı translation durumu. Taksitli satış komisyonu demek yerine taksit tutarı diye çevirmişler. String’in orjinali Installment Fee. Dil dosyasından veya Loco translate plugini ile o string’in türkçe karşılığını düzeltin derim. Elbette stringin orjinali Installment Fee diye tutar da doğru mu onu bilemiyorum. İyzico panelden bir karşılaştırma yapmanız lazım. Eğer tutmuyorsa css ile bu değerleri front-end’den gizlemek lazım. Maillerden de elbette.

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
 • The topic ‘Woocommerce Taksit Komisyon Hatası’ is closed to new replies.