Support » Plugin: WPify Woo Czech » Vytvorenie objednávky bez zvolenia výdajného miesta

 • Resolved denieln7

  (@denieln7)


  Dobrý deň, na našom eshope sa niektoré objednávky vytvoria, aj keď zákazník nevyberie výdajné miesto pre zásielkovňu. Objednávka sa do packety neodošle, vypíše error:
  Packeta error: Invalid value “, please provide an integer value, string given

  Viete kde by mohol byť problém? Vopred ďakujem za akúkoľvek pomoc.
  Verzia pluginu: 3.3.23

  The page I need help with: [log in to see the link]

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • Plugin Support Martin Svoboda

  (@martinsvoboda)

  Dobrý den,
  chyba říká, že se do Zásilkovny neodesílá identifikační číslo pobočky, což je pochopitelné, když u objednávky není vybraná. Vaše pokladna vybrání pobočky vyžaduje a nepodařilo se mi vytvořit objednávku bez vybrání pobočky Zásilkovny. Dovolí mi to vybrat pobočku z Česka, Slovenska, Maďarska i Rumunska. Chtělo by to více informací za jakých podmínek se některým zákazníkům podaří vytvořit objednávku bez vybrání pobočky.

  Thread Starter denieln7

  (@denieln7)

  Dobrý deň,
  ak zákazník vyberie možnosť dopravy zásielkovňu a nevyberie žiadne výdajné miesto, tak nie je možné objednávku vytvoriť. V tomto prípade sa objaví upozornenie: Select Packeta pickup point. Skúšal som rôzne kombinácie ako vytvoriť objednávku bez vybratia pobočky a nikdy sa ju nepodarilo vytvoriť, zdá sa, že je to nepriestrelné. Avšak zo sto objednávok sa to stalo v dvoch prípadoch, naozaj neviem ako sa to mohlo stať.

  Plugin Support Martin Svoboda

  (@martinsvoboda)

  Dobrý den,
  pokud se to ještě stane a budete kontaktovat zákazníka s prosbou o doplnění pobočky, zkuste se ho poptat jak objednávku vytvářel a zjistit jak se mu podařilo kontrolu obejít. Děkuji.

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.