Support » Plugin: Pay for Payment for WooCommerce » Unregular fee added – random error

 • Dobry den,

  rad by som sa spytal na jeden technicky problem k pluginu Pay for payment na nasej stranke Ochranakorona.sk.
  Mame tam pridany poplatok za dobierku v sume 1,5e a obcas sa nam stane, ze zakaznik dostane poplatok pripocitany k platbe na Cardpay aj ked by to fyzicky nemalo byt mozne. Ak sa pozriete na moznosti platby u nas, mozete si vybrat bud ako platbu dobierku ALEBO cardpay, realne sa to neda skombinovat.
  Vedeli by ste sa na to prosim pozriet?
  Tu je prikladova objednavka: https://ibb.co/z4YN5Nf Napravo jasne vidno, ze je to platene cardpay a platba presla, v detailoch je ale pripocitany poplatok za dobierku.
  Dakujem za pripadne riesenie.

  The page I need help with: [log in to see the link]

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)
 • Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Dobrý den,

  nic mne nenapadá 🙁 jestli jste schopní chybu zreplikovat, tak se na ní ráda podívám, takto je to asi hledání jehly v kupce sena (a zatím je tento bug jedinný).

  Jediná věc, co mne napadá je, že zákazník zvolil volbu s dobírkou a pak se rozhodl zaplatit jinou metodou (tam WooCommerce už poplatky nemění – nepřidává ani neodebírá). Je to u vás na eshopu možné?

  S pozdravem
  Karolína Vyskočilová

  Thread Starter ochranakorona

  (@ochranakorona)

  Bohuzial nie sme schopni ju zreprodukovat a zakaznici tiez netusia, co urobili inak ked sa im to zjavilo. Nie je mozne kombinovat sposoby platby, pretoze su vybratelne iba s radio button a je moznost iba jedno alebo druhe.
  Pravdepodobne to bude nejaka kombinacia vracania sa spat v browseri s menenim sposobu platby, ale netusime aka.

  Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Dobrý den,
  také se mi na nic bohužel nepodařilo přojít. Jenom vím o té limitaci zmíněné výše – pokud se vrátíte ke změně platby po odeslání objednávky. Budu to sledovat, ale bohužel nevím, jak vám pomoci.
  S pozdravem

  Dobrý den, “Jediná věc, co mne napadá je, že zákazník zvolil volbu s dobírkou a pak se rozhodl zaplatit jinou metodou” … toto je přesně případ na mém eshopu. Pokud vyberu dopravu s dobírkou, objeví se poplatek, pokud pak dále dopravu změním, poplatek za dobírku zůstane … ale přitom ona dobírka jako platební metoda již není k dispozici (pro onu dopravu). Pokud pak neudělám nic jiného než že reloadnu stránku pokladny, poplatek již zmizí (finální doprava a platba zůstanou vybrané). Přece jen mi to přijde jako nějaký bug, který by mělo být možné řešit, při update_order_review AJAX akci.

  Thread Starter ochranakorona

  (@ochranakorona)

  Áno, myslím, že to je to, ako sa to chová aj u nás.

  Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  @mklusak Dobrý den, pokud najdete způsob, jak to tam dostat, tak budu ráda, ale otvírala jsem na stejnou věc bug na WooCommerce a tvářili se, že je to per design a update_order_review se na stránce nevolalo, viz tady: https://github.com/woocommerce/woocommerce/issues/17794

  Dobrý den, @vyskoczilova, aha, já myslel, že je řeč o regulérní Pokladna stránce – tam se mi tato chybka objevuje. Tam se update_order_review volá.

  Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Dobrý den @mklusak, tam by se také měla volat, nemáte v JS konzoli něco nebo nějaký jiný konflikt?
  K.

  Ano, já vím, vše tam funguje, jen zůstává “viset” poplatek za platební metodu, i pokud se záhy přepnu na jiný způsob dopravy, a zpoplatněná metoda zmizí z nabídky.

  Zkuste na https://www.silkferries.cz/ -> pokud vyberu nějakou dopravu Česká pošta, tak je tam platební metoda “Platba na dobírku při doručení” za 45 Kč. Po výběru se poplatek přidá k objednávce. Pokud se pak přepnu na Zásilkovna dopravu, tak tam poplatek zůstane, i když se vyresetují způsoby platby, a předvybede se defaultní “Bankovním převodem” (jen dodám, že je tam nově “Hotově nebo platební kartou při vyzvednutí”, ale to je jiná dobírka bez poplatku, a stejně není ani vybrána).

  Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Dobrý den, @mklusak,
  můžete prosím stáhnout verzi pluginu na https://github.com/vyskoczilova/woocommerce-payforpayment a otestovat to? Chyba by měla být opravená. Pokud je vše OK, vypustila bych to jako nový release.

  Díky a vše nejlepší do nového roku!
  Karolína

  mklusak

  (@mklusak)

  Dobrý den, @vyskoczilova,

  bohužel se to chová stále stejně 🙁 “update_checkout” trigger je tam po přepnutí způsobu dopravy automaticky od WooCommerce, ten není nutné nově přidávat, ne?

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)
 • The topic ‘Unregular fee added – random error’ is closed to new replies.