• dkrzyzanski

  (@dkrzyzanski)


  Niby wszystko super, ale żeby załączyć fakturę PDF do maila trzeba rozszerzyć plugin, czyli znowu dopłacać. Chcesz zmienić szablon? Również płać. Znowu:) Nie polecam, żałuję, że nie skusiłem się na alternatywę która ma wszystko w jednej cenie.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Cześć @dkrzyzanski,

  Dziękuję, że zechciałeś przetestować wtyczkę, założyć konto na wordpress.org, a w konsekwencji wystawić nam ocenę.

  Podstawowa wersja wtyczki nie ma możliwości załączania faktur do maili. Pełna zgoda, ale jest to fakt, który bardzo transparentnie przekazujemy w opisie wtyczki w repozytorium WordPress https://pl.wordpress.org/plugins/flexible-invoices/

  Analogicznie, możliwość dostosowania szablonu pod indywidualne preferencje udostępniona jest w dodatku Zaawansowane Szablony dla użytkowników wersji PRO, ale nie tylko. Każdy użytkownik naszej wtyczki fakturowej może skorzystać z poradnika dostępnego na https://www.wpdesk.pl/docs/edycja-szablonu-faktury-wordpress/ i w ten sposób stworzyć swój wygląd dokumentu.

  Wersja podstawowa wtyczki zawiera niezbędne funkcjonalności, które pozwolą prowadzić sklep we wstępnej fazie jego rozwoju. Wersja płatna z kolei oferuje funkcjonalności przydatne przy dużej liczbie klientów. Mam tu na myśli automatyczne wystawianie faktur, wsparcie dla OSS, datę przewalutowania na fakturze czy automatyczne wystawianie i wysyłanie faktur.

  Jeśli podstawowa wersja wtyczki nie spełnia Twoich wymagań, rozumiemy. W takim razie możesz ją odinstalować i skorzystać z konkurencyjnego rozwiązania i to jest ok. Natomiast ocenianie produktu po cechach, których dany produkt nie ma (i nie reklamuje, że ma) ok nie jest.

  Chciałbym przekonać Cię do zmiany zdania i oceny, także, jeśli tylko znajdziesz czas, pisz tutaj lub bezpośrednio na nasz support (a chyba już się z nami kontaktowałeś). Bardzo mi na tym zależy. Jak się z nami skontaktujesz, to chętnie pomożemy Ci również z dostosowaniem szablonu faktur poprzez wspomnianą edycję pliku.

  Ze swojej strony, życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia w biznesie.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • The topic ‘Typowy plugin XI wieku, czyli chcesz cokolwiek to dopłacaj’ is closed to new replies.