Support » Plugin: WooCommerce SuperFaktura » Problemy s fakturaciou cez eshop

 • Resolved gallomiro

  (@gallomiro)


  Zdravim tim Superfaktury,

  z vasim pluginom som spojil moj eshop shop.gperformance.eu so supefakturou. Pri vytvarani proforma faktury (predpokladam ze aj ostrej faktury) sa mi nezobrazuje moje IC DPH a ICO, dalej nezobrazuje Bankove spojenie a QR kod. V com moze byt problem?

  Dalsia vec je, ze sa proforma faktury automaticky nezobrazuju v supefakture, cim je samotny interface superfaktury uplne zbytocny. Je to tak zamerne alebo niekde robim chybu?

  Dakujem.

  Miro

Viewing 8 replies - 1 through 8 (of 8 total)
 • Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  Dobrý deň,

  IČ DPH, IČO, bankové spojenie aj QR kód sú všetko nastavenia, ktoré nájdete priamo vo svojom účte v SuperFaktúre. Zálohové faktúry v SuperFaktúre určite tiež nájdete 🙂 Ak sa Vám to ani na druhý pohľad nepodarí, určite Vám radi poradia priamo na supporte SuperFaktúry. Aj keď ma to mrzí, plugin Vám s týmto nijako nedokáže pomôcť.

  gallomiro

  (@gallomiro)

  Dobry den,

  samozrejme ze IC DPH, ICO a bankove spojenie mam nastavene v superfakture. Pokial vytvaram faktury tam, su uplne bombove, avsak tie, ktore vytvara Vas plugin su nepouzitelne, kedze nezobrazuju zakladne zakonom definovane udaje a po vytvoreni niesu viditelne v superfakture.

  Miro

  gallomiro

  (@gallomiro)

  https://imgur.com/a/Q3XAvzf

  • This reply was modified 11 months ago by gallomiro.
  • This reply was modified 11 months ago by gallomiro.
  Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  Plugin odosiela do SuperFaktúry len údaje o odberateľovi a objednanom tovare alebo službách. Vaše IČO, bankový účet, QR kód apod. dopĺňa do faktúry SuperFaktúra a sú závislé od toho, ako máte SuperFaktúru nakonfigurovanú. Preto, ako som Vám písal už predtým, kontaktujte, prosím, podporu SuperFaktúry.

  Zálohovú faktúru nájdete v SuperFaktúre v záložke “Zálohové faktúry”. Plugin samotný žiadne faktúry neuchováva, ak ju vidíte pri objednávke, musí existovať aj v SuperFaktúre. Nakoniec, odkaz na faktúru z objednávky vedie priamo na pdf v SuperFaktúre, ako ste si určite všimli.

  gallomiro

  (@gallomiro)

  Moja chyba, mal som to prepojene s inym mnou registrovanym uctom 😀

  Este predsa mam otazku – pouzivam EU VAT assistant, ktory pouziva vlastnu kolonku pre kontrolu DPH. Ako zaistim, ze po vyplneni kolonky DPH z EU VAT assistantu preberie Superfaktura IC DPH?

  Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  O údajoch z iných pluginov môžte dať pluginu WooCommerce SuperFaktúra vedieť pomocou filtrov. Konkrétne pre údaje o odberateľovi je to filter sf_client_data.

  Príklad použitia, ktorý môžte použiť pre zmenu IČ DPH:

  
  function example_vat_id( $client_data, $order ) {
    $client_data['ic_dph'] = 'SK1234567890';
    return $client_data;
  }
  add_filter( 'sf_client_data', 'example_vat_id', 10, 3 );
  
  gallomiro

  (@gallomiro)

  Kde to treba vlozit? Vobec nemam prehlad ako fuguje WordPress…

  Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  To bol iba príklad. Pre prepojenie s konkrétnym pluginom, vo Vašom prípade s pluginom EU VAT Assistant, je potrebné kód upraviť tak, aby zobral IČ DPH z tohto pluginu. S tým Vám môže pomôcť programátor, ktorý ovláda WordPress.

  My, bohužiaľ, nemáme kapacitu na to, aby sme do pluginu WooCommerce SuperFaktúra dopĺňali kompatibilitu pre všetky možné pluginy a tiež by tým plugin neúmerne narástol, preto sme zvolili túto cestu.

  Ale ak potrebujete len dať zákazníkovi možnosť zadať pri objednávke IČ DPH, stačí ak v nastaveniach pluginu WooCommerce SuperFaktúra zapnete v časti WooCommerce > Nastavenia > SuperFaktúra > Faktúra možnosť “Pridať pole IČ DPH”. Rovnako môžte zapnúť aj IČO a DIČ.

Viewing 8 replies - 1 through 8 (of 8 total)
 • The topic ‘Problemy s fakturaciou cez eshop’ is closed to new replies.