Support » Plugin: Kybernaut IČO DIČ » Pole pod zaškrtávacím políčkem

 • Resolved pidzejj

  (@pidzejj)


  Dobrý den. Velmi si vážím Vašeho pluginu a mám dotaz, zda by bylo možné schovat pole ičo, dič a název firmy pod volitelný checkbox “nakupuji na firmu”. Myslím, že by toto uvítalo více lidí, protože to pak zbytečně “neruší” ty, kteří nechtějí nakupovat na firmu

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)
 • Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Dobrý den,

  díky za podnět. Už mi to myslím i někdo psal, když budu mít chvíli času, tak to tam ráda přidám (pokud jste programátor, tak se toho klidně můžete chopit a poslat mi pull request přes Github). Bohužel do konce roku se k tomu nejspíš nedostanu.

  S pozdravem
  Karolína Vyskočilová

  critiqal07

  (@critiqal07)

  Hezký den,
  to by bylo geniální, taky bych se za to moc přimlouval 🙂

  critiqal07

  (@critiqal07)

  Hezký den Karolíno,

  vidím zde status „Resolved”, ale změnu, tedy checkbox pro rozbalení možnosti zadání firemních údajů nevidím, vše mi zůstalo postaru zobrazené. Je někde něco potřeba aktivovat, abych měl checkbox?
  Děkuji.

  • This reply was modified 2 years ago by critiqal07.
  Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Dobrý den,

  není to hotové, Vánoce a měsíc po tom jsou minimálně pro mne extra náročné a nedostala jsem se k ničemu navíc, zvládám nad rámec své práce řešit akorát kritické chyby.

  Resolved znamená, že to není problém, WP repozitář bohužel nemá štítek “feature request”, takže se s tím nedá nic dělat. Otevřela jsem si issue na GitHubu, kde se to celé lépe spravuje

  S pozdravem

  critiqal07

  (@critiqal07)

  Děkuji Vám Karolíno za vysvětlení a promptní reakci. Aktuální časový pres chápu. Na funkci se těším a děkuji!

  Pridávam sa k celej veci a rád by som túto funkciu uvítal, vrátane možnosti vypnúť určité polia (napr. nechať len IČ DPH, alebo nechať len IČO a DIČ…). Je veľa možností, akým toto ide docieliť, ale mať to priamo v nastaveniach by bolo super 🙂

  Dobrý den Karolíno,

  po pár měsících připomínám. Plánujete ještě tuto feature?
  Děkuji.

  Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Dobrý den,

  ano v plánu je, ale mám tam teď rozdělaný jiný fix a ještě jsem se k tomu nedostala, dám vědět, až bude (chci udělat nový release v květnu).

  S pozdravem
  Karolína Vyskočilová

  Dobrý den Karolíno, nějaké nové info? Koukám nový release v květnu nevyšel. Vidíte reálně dodělání této možnosti? Alespoň za sebe můžu říct, že bych tento plugin klidně i za pár stovek koupil pokud by fungoval jak je popsáno.
  Děkuji.

  Plugin Author Karolina Vyskocilova

  (@vyskoczilova)

  Díky za follow up, mám teď bohužel moře práci jinde, ale funkcionalitu časem dodělám. Obzvláště v kontextu toho, že kolega Musílek bude svůj plugin rušit.

  Dobrý den, již to je rok co na tuto funkci trpělivě čekáme od jejího přislíbení. Bez ní bohužel plugin pro nás postrádá smysl a nemáme ho nainstalovaný, protože 90 % našich zákazníků je koncový zákazník, nikoli podnikatel, takže se nám nechce většině zákazníků zbytečně zobrazovat 3 pole navíc (název firmy, IČO, DIČ). Dočkáme se někdy prosím?
  Stále platí, že za tento plugin bychom byli ochotni i zaplatit, například máme mnoho pluginů z webu toret.cz. Takže bychom neměli problém za tento plugin několik stovek pustit.
  Děkuji.

Viewing 11 replies - 1 through 11 (of 11 total)
 • The topic ‘Pole pod zaškrtávacím políčkem’ is closed to new replies.