Support » Plugin: České služby pro WordPress » Parametr GIFT pro Heureku

 • Resolved kufr

  (@kurfurst)


  Zdravím,

  potřeboval bych do feedu dostat parametr GIFT, který Heureka podporuje (link specifikace – https://sluzby.heureka.cz/napoveda/xml-feed/ )

  Tento parametr – Obsahuje textový popis dárků, nebo položek, které jsou k produktu zdarma. Limit pro délku názvu jednoho dárku je 250 znaků.
  Volitelně může obsahovat atribut ID pro jednoznačnou identifikaci dárků (doporučujeme používat). Tento atribut má shodný formát jako ITEM_ID. Kombinace maximálně 36 znaků [ _ – 0-9 a-z A-Z ] tedy podtržítka, pomlčky, čísel nula až devět a malých a velkých písmen bez diakritiky.

  Umím si nastavit kupříkladu uživatelské pole u potřebných produktů, které budou mít dárek a do něj vložit hodnotu – textový popis nebo ID dárku.

  Uživatelské pole by bylo například Gift_Product_Heureka a hodnota Balíček doplňků zdarma, v případě textového popisu.

  Vlastní dárek už bych rozepsal na webu u produktu nebo do hodnoty hodím ID produktu, vložím k produktu ručně atd..

  Řešilo se to myslím na Githubu, ale bez výsledku. Bylo by prosím možné feed tímto způsobem editovat? Vytáhnout uživatelské pole, jeho hodnotu a mrsknout to do parametrů feedu mezi tagy GIFT? Pokud by někomu prosím nečinilo potíže napsat funkci a říct mi, kam to vložit do zdrojového souboru? Nebylo by nutné editovat celý plugin a vytvářet novou verzi:-)

  Děkuji

Viewing 1 replies (of 1 total)
Viewing 1 replies (of 1 total)
 • The topic ‘Parametr GIFT pro Heureku’ is closed to new replies.