• Dobrý deň, mám pomerne primitívnu otázku, ale nikde v popise pluginu ani návodoch na ňu nevidím explicitne uvedenú odpoveď.

  Dokáže toto prepojenie aj posielať vytvorenú FA zákazníkovi mailom? Používame možnosť vygenerovanie FA s vlastným stavom “Doručená”, kedy sa nám FA síce pekne vytvorí, ale očakával som že sa vtedy zároveň aj zákazníkovi pošle.

  Alebo je k tomuto stavu potrebné takisto vytvoriť vlastný mail kde sa automaticky vytvorená FA priloží?

  Ďakujem za odpoveď.

Viewing 5 replies - 1 through 5 (of 5 total)
 • Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  Dobrý deň,

  áno, plugin má možnosť pripojiť k emailom odosielaným z WooCommerce faktúru vo formáte pdf. V nastaveniach pluginu to nájdete v časti Integrácia. Ak je táto možnosť zapnutá a faktúra je už vytvorená, plugin pridá do WooCommerce emailov prílohu.

  Sám o sebe plugin žiadne emaily neposiela, len pridáva informácie do emailov z WooCommerce. Nie je to teda tak, že vytvorenie faktúry znamená automaticky aj odoslanie emailom. Vo vašom prípade môže byť problém v tom, že faktúru vytvárate až úplne na záver, až potom ako WooCommerce pošle svoje emaily.

  Thread Starter Michal Paull

  (@m1sko)

  Ďakujem, áno máte pravdu. Ešte máme jedno špecifukum. Používame vlastný design mailov cez externý plugin. Samozrejme, že nám tým pádom nepripája prílohy do mailu.

  Existuje teoreticky možnosť zasielania zákazníkovi dynamickú url kde si faktúru rozlikne? Resp. nejaký shortcode na .pdf prílohu? Vedeli by ste mi poradiť ako to dosiahnuť? Nerád by som bol nútený používať default woocommerce dizajn mailov.

  Ďakujem

  Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  Plugin pridáva do emailov odkaz na faktúru a/alebo pdf s faktúrou pomocou filtrov woocommerce_email_order_meta a woocommerce_email_attachments. Váš externý plugin by mal tieto filtre rešpektovať, pokiaľ je určený pre modifikáciu emailov z WooCommerce.

  Shortcode, myslím, v emailoch nefungujú.

  Thread Starter Michal Paull

  (@m1sko)

  Vrátil som sa o krok späť a testujem zasielanie FA bez pluginu na modifikáciu mailov a zdá sa, že s custom stavom sa FA neposiela ani v default woo maily – je to možné? Fa sa vygeneruje korektne, ale nepošle v maily.

  Pod Intergráciou v nastaveniach FA mám zaškrtnuté aj Pridať odkaz na faktúru do WooCommerce emailov a takisto Pridať PDF faktúru do WooCommerce emailov

  Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  Máte poradie stavov objednávky a stav, v ktorom sa faktúra vystaví, nastavené tak, že sa posielajú emaily po vystavení faktúry? Pretože vo väčšine takýchto prípadov je to spôsobené práve tým, že je faktúra vystavená až po odoslaní emailov.

  Skúste vypnúť všetky pluginy, okrem WooCommerce a SuperFaktúra WooCommerce, aby sme vylúčili možnosť, že do toho vstupuje iný plugin a meta údaje a prílohy prepíše alebo zruší.

Viewing 5 replies - 1 through 5 (of 5 total)
 • The topic ‘Odosielanie FA mailom zákazníkovi’ is closed to new replies.