• Resolved mistig

  (@mistig)


  V první řadě děkuji za tento plugin. Osobně využívám zatím jen QR kód. Všiml jsem si, že když je zapnutý režim kompatibility, tak se nevygeneruje QR kód “CZ – QR Platba” ani na děkovací stránce, tak na emailu.

  Tj.
  Když režim kompatibility OFF, tak SKQR je OK i CZQR je OK.
  Když režim kompatibility ON, tak SKQR je OK, ale u CZQR vidím jen malou ikonu obrázku, ale ne samotný QR kód.

  The page I need help with: [log in to see the link]

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
 • Plugin Contributor Martin Svoboda

  (@martinsvoboda)

  Dobrý den,
  při testování se vámi popisovaná chyba neprojevila a nemohu tedy zjistit její příčinu. V režimu kompatibility se využívá externí API pro generování QR kódů namísto integrovaných knihoven. U těchto externích API nemůžeme garantovat dostupnost ani plnou funkčnost. Je tedy možné, že došlo k výpadku externího API nebo je možné že je volaný server blokovaný např firewallem. Může se také stát, že v nastavení bankovního účtu máte nějakou chybku (např. mezeru nebo jiný neviditelný znak) a Api se s tím nedokáže porvat.
  Určitě je lepší využívat integrované knihovny pro generování kódu, kde se vše děje na vašem serveru bez vlivu externích služeb.

  Thread Starter mistig

  (@mistig)

  Dobrý den,

  díky za odpověď. Určitě je to lepší používat tak jak popisujete, tedy s integrovanými knihovnamy pro generování QR a přesně tak to také využívám. Takže mě popisovaný problém vlastně ani netrápí. Chtěl jsem se jen podělit o to, co na co jsem narazil. Zkusím to ještě otestovat a zjistit čím by to mohlo být.

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
 • The topic ‘Nevygeneruje se CZ-QR když je zapnutý režim kompatibility’ is closed to new replies.