• Dzięki za wtyczkę. Bardzo przydatna darmowa wersja w obecnym czasie szczegółnie dla małych sklepów 🙂 Jedna uwaga:

  W przypadku gdy w sklepie wprowadzane są ceny NETTO dla produktu ale wyświetlane na frontendzie ceny BRUTTO to wtyczka pokazuje ostatnią cenę niestety NETTO. Przydała by się opcja wyboru jak ma być wyświetlana cena – Netto czy brutto.

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
 • Plugin Author kkarpieszuk

  (@kkarpieszuk)

  dzieki, sluszna uwaga. Wtyczka teraz po prostu zczytuje co jest wpisane w polu _price i nie uwzglednia jeszcze, że do tego moze byc doliczony podatek.

  > Przydała by się opcja wyboru jak ma być wyświetlana cena – Netto czy brutto.

  Mysle zeby nie dawac takiej opcji a po prosty zastosowac ustawienia WooCommerce: przed wyswietleniem mininmalnej ceny we wtyczce odczytam czy w WC wlaczone sa podatki i wtedy dolicze go do wyswietlanej ceny. Co Ty na to?

  Thread Starter novumpack

  (@novumpack)

  im prościej tym lepiej 🙂 Grunt by cena z ostatnich 30 dni była tożsama z ceną bazową/promocyjną/z ost 30 dni tj netto>netto lub brutto>brutto. Bo tak wprowadza nieco w błąd. Np gdy bazowa cena to 40,00 zł brutto, na promocji 36 zł brutto (np -10%) a najniższa z ostatnich 30 dni 32,52 zł ale już NETTO… to wygląda wtedy jak typowa Polska promocja w BlackFriday 😀

  • This reply was modified 1 year, 4 months ago by novumpack.
  Plugin Author kkarpieszuk

  (@kkarpieszuk)

  dzięki, wrzuciłem już issue na GH i niedługo zostanie to dodane do wtyczki 🙂

  https://github.com/kkarpieszuk/wc-price-history/issues/26

  Plugin Author kkarpieszuk

  (@kkarpieszuk)

  ok, naprawione i wydane jako wersja 1.4 🙂 prosze sprawdź czy działa tak jak trzeba i jeśli nie, daj znać co jest nie tak, to może jutro uda mi się szybko wypuścić poprawkę

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
 • The topic ‘Netto/Brutto’ is closed to new replies.