Support » Plugin: WooCommerce SuperFaktura » Návrh na vylepšenie: Ukladanie firemných dát do profilu používateľa

 • Resolved michales

  (@michales)


  Navrhujem pridať funkciu, ktorá bude ukladať zadané firemný údaje IČO, DIČ, IČ DPH do používateľskeho profilu v prípade, že sa používateľ rozhodne vytvoriť si profi pri nákupe. Tieto polia by sa samozrejme mali aktualizovať aj v prípade, kedy je používateľ prihlásený a firemné údaje si vyplní. Chceme tým dosiahnúť to, aby registrovaný používateľ nemusel zakaždým vypisovať IČO, DIČ, IČ DPH. Ďakujem.

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  Dobrý deň,

  pre prácu s IČO, DIČ a IČ DPH už existuje niekoľko špecializovaných pluginov, ktoré robia okrem iného aj ukladanie týchto údajov do profilu používateľa, validáciu a podobne. Plugin WooCommerce SuperFaktura je kompatibilný s pluginmi WooCommerce EU VAT Number, EU VAT Assistant a Kybernaut IČO DIČ.

  Thread Starter michales

  (@michales)

  Ďakujem za info. Teším sa podpore. Ja som si síce zakúpil plugin https://platobnebrany.sk/produkt/ic-dph-kontrola-vies/, ktorý asi nie je kompatibilný so superfaktúrou, myslel som však, že SF si ich bude ukladať. Myslím, že v objednávke sú uložené a preto by nemalo byť ťažké uložiť ich aj do profilu. Bolo by možné takúto funkcionalitu dopracovať?

  Plugin Author superfaktura

  (@superfaktura)

  Dobrý deň,

  nie, túto možnosť nezvažujeme. Plugin WooCommerce SuperFaktúra je len na vystavovanie faktúr, neplánujeme ho rozširovať o funkcie, ktoré priamo s vystavovaním faktúr nesúvisia. Na toto existujú špecializované pluginy, ktoré som spomenul vyššie a robia ďaleko viac, napríklad aj validáciu.

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.