Support » Plugin: Čeština: zalomení řádků » Implementace pro Oxygen Builder

 • Resolved AIRBEES

  (@airbees)


  Dobrý den, prosím Vás, je možné nějak přidat filtry pro všechna textová pole v Oxygen Builderu? Super by bylo kdyby to šlo snippetem v Code Snippets, ale nejsem PHP programátor, tak nemám tušení jestli je to vůbec možné tímto způsobem. Mohu kdyžtak poskytnout čistou instalaci WP pro testování. Děkuji za odpověď.

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
 • Plugin Author Marek Vratil

  (@marekvratil)

  Dobrý den, možné to určitě je. Ale tento konkrétní neznám a nikdy jsem ho nepoužil, takže neznám jeho možnosti. Obecně lze přidávat filtry libovolně a základní návod na přidání / odebrání je popsaný a můžete ho libovolně využít.

  Thread Starter AIRBEES

  (@airbees)

  Děkuji za odpověď. Psal jsem i na podporu Oxygen Builderu s odkazem na Váš plugin a ani oni neporadili, takže tam bude nejspíš nějaký jiný systém a klasicky filtry přidat nelze. Váš plugin funguje pouze pokud data protékají přes ACF, ale to je u statických webů zbytečná práce kterou holt nikdo nezaplatí. Nezbývá tedy použít nějaký nástroj a texty vložit jeden po druhém. Pro ty co by potřebovali, používám toto: http://www.nedivse.cz/doplnovani-pevnych-mezer/index.php

  Plugin Author Marek Vratil

  (@marekvratil)

  Dobrý den, podpora pro ACF je programována přímo v pluginu, protože ACF používám a potřeboval jsem to. Proto věřím, že stejnou věc lze udělat pro jakýkoliv plugin, ale může to být pracné a zdlouhavé a je potřeba mít dobrou znalost daného pluginu nebo alespoň kvalitní dokumentaci, což v případě různých builderů nebývá zvykem 🙁

  Thread Starter AIRBEES

  (@airbees)

  Rozumím a chápu. Jak jsem psal, v případě zájmu mohu poskytnout testovací web, případně samotný plugin pro potřeby testování. Já jsem našel jen tento snippet pro Oxygen Builder: https://www.altmann.de/en/blog-en/code-snippet-french-punctuation-rules/, ale když tam zadám naše znaky, tak to sice reaguje, ale nefunguje správně, mění to všechny zadané znaky, ale nemění to jen mezeru za znakem za nezalomitelnou. Nejsem programátor, tak nevím co upravit, ale pro zkušeného to třeba nebude nic složitého. Třeba by to pomohlo k implementaci do Vašeho pluginu.

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
 • The topic ‘Implementace pro Oxygen Builder’ is closed to new replies.