Support » Plugin: WPify Woo Czech » Heureka XML – prekategorizovanie produktov

 • Pekne pozdravujem. Môj klient predáva vodné filtre – http://www.vodnefiltre.sk a využívame váš plugin na generáciu XML feedu. Všetko je v poriadku, cron beží.
  Z heureky sme sa však dozvedeli, že niektoré produkty (alebo teda väčšinu) nechce zaradiť do Heureky kvôli nesprávnej kategórií.
  Problém je ten medzi filtrami je aj príslušenstvo k ním, čo by ale malo byť zaradené v osobitnej kategórií (Nie v malé spotrebiče -> vodné filtre, ale vo príslušenstvo k malým spotrebičom -> príslušenstvo k vodným filtrom). Neviem to však ohandlovať, nakoľko z pohľadu e-shopu potrebujeme mať filtre aj príslušenstvo v jednej kategórií.

  Všimol som si pri každom produkte, že je možnosť kliknúť na “XML Feed” v product tabs (vo wp-admine pri úprave single produktu) a tam zadať osobitné meno a kategóriu pre daný produkt pre heureku.
  Neviem však, ako to urobiť. Lebo keď do toho poľa s kategóriou začnem písať “príslušen…” tak mi nevyskočí nič. Pri písaní cez nastavenie wpify pri kategórií mi hneĎ začne navrhovať kategórie z heureky.
  1. Neviem teda čo tam mám napísať, aby sa daný produkt vyradil z kategórie vodné filtre a zaradil sa do kategórie príslušenstvo k vodným filtrom
  2. Potrebovali by sme samozrejme aj hromadne poupravovať tieto kategórie, napr. bulk editom. V defaultnom bulk edite však nie je táto možnosť dostupná… Dá sa to nejako inak?

  Ďakujem veľmi pekne za pomoc, Váš plugin je najlepší!

Viewing 6 replies - 1 through 6 (of 6 total)
 • Plugin Support Martin Svoboda

  (@martinsvoboda)

  Dobrý den,
  ano, kategorii produktu lze nastavit i na úrovni jednotlivých produktů. A opravdu toto pole kategorie nenašeptává. Potřebné kategorie můžete nalézt a zkopírovat z feedu kategorií heuréky: https://www.heureka.cz/direct/xml-export/shops/heureka-sekce.xml
  Toto pole není možné editovat pomocí hromadných úprav. Můžete zkusit nějaký plugin pro hromadnou úpravu produktů, ale nemáme žádný ozkoušený a nemohu tedy doporučit.

  Thread Starter Lukáš Bachleda – LavaDESIGN

  (@lavadesign)

  Zdravím, tak skúsili sme s klientom pár produktov takto “Prekategorizovať” a niečo nám tam blbne. Niektoré produkty sa vytvárajú dvojnásobne do feedu (dokonca tie, ktoré ani nie sú prekategorizované) a Heureka nám taký feed nechce “zožrať”.
  Tu je link na feed: https://vodnefiltre.sk/wp-content/uploads/xml/heureka_1.xml

  Vyhľadať skúste napr. výraz “sterilight-s8q-37w” je tam dvakrát, netuším prečo.

  Plugin Support Martin Svoboda

  (@martinsvoboda)

  Dobrý den,
  zmiňovaný produkt vidím ve feedu pouze jednou. Nejspíš ještě docházelo k přegenerovávání feedu. Můžete prosím ještě překontrolovat? Jen tedy ve feedu vidím třetí dopravu zcela bez údajů. Podívejte se do nastavení, za tam nemáte jednu prázdnou nenastavenou dopravu.

  Thread Starter Lukáš Bachleda – LavaDESIGN

  (@lavadesign)

  ZDravím a ďakujem za pomoc.
  Áno, tretia doprava tam bola zbytočne, odstránil som ju. Posielam screenshot na to, ako to vidím ja. Vyzerá to, že všetky produkty sú duplikované: https://snipboard.io/XrgK2U.jpg
  A rovnako tak to vyzerá aj na heureke: https://snipboard.io/u4vfLd.jpg

  Plugin Support Martin Svoboda

  (@martinsvoboda)

  Dobrý den,
  bohužel já, kolegové i validátory vidíme ve feedu vše jen jednou https://snipboard.io/rCJdXY.jpg. Promažte si prosím cache, případně zkuste anonymní režim. Je možné že se z nějakého důvodu dříve vygenerovali produkty duplicitně a nyní to máte v paměti. Heuréka si feed taky nějakou dobu pamatuje.

  Thread Starter Lukáš Bachleda – LavaDESIGN

  (@lavadesign)

  Zdravím znova. No tak som zistil, kde je problém. Keď ja dám cez Woo->Nastavenia->Wpify->XML HEureka feed vygenerovať buttonom ručne feed, tak vtedy je ok, obsahuje 399 krát /shopitem.
  Avšak keď sa feed vygeneruje automaticky Cronom cez websupport nastavenie cronu, tak vtedy je tam dvojnásobok produktov – 798 krát nájdem vo feede /shopitem.

  Napadá Vás dôvod a ako to ošetriť?

Viewing 6 replies - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.