Support » Plugin: WPify Woo Czech » Heureka feed – mapping fieldov

 • Resolved jakublutter

  (@jakublutter)


  Dobrý deň,

  v prvom rade ďakujem za tento plugin.

  Snažím sa rozchodiť XML feed pre Heuréku, ale narazil som na dva problémy, ktoré zatiaľ neviem vyriešiť:

  1. Vylúčenie určitých produktov
  Medzi produktmi mám jeden produkt s viacerými variantmi, ktorý ale nechcem exportovať vo feede, keďže to nedáva zmysel (jedná sa o darčekový poukaz). Je vo vlastnej kategórii, ku ktorej som nepriradil žiadny mapping na Heuréka kategóriu, ale produkt aj tak figuruje vo feede.

  2. Mapping ostatných fieldov
  Všetky moje produkty obsahujú popis, ktorý je vytvorený vo WPBakery page builder. Všetok obsah, ktorý sa vkladá cez WPBakery je vo forme shortcodov a tieto sa mi preberú tiež do feedu do elementu DESCRIPTION. Príklad:
  [vc_row][vc_column][vc_single_image image=”224″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner content_placement=”bottom”][vc_column_inner][gsf_space desktop=”35″ tablet=”20″ tablet_portrait=”15″ mobile_landscape=”15″ mobile=”10″][vc_icon icon_fontawesome=”fas fa-leaf” color=”custom” align=”center” custom_color=”#f76b6a”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner content_placement=”top” css=”.vc_custom_1614504078525{margin-top: -40px !important;}”][vc_column_inner][vc_column_text]
  <p style=”text-align: center;”>Organický produkt</p>
  [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner content_placement=”bottom”][vc_column_inner][gsf_space desktop=”35″ tablet=”20″ tablet_portrait=”15″ mobile_landscape=”15″ mobile=”10″]`

  Viem nejako namapovať iný field na DESCRIPTION (do ktorého by som vložil nejaký plaintext popis)? Tak, ako je riešené napr. vlastné pole pre EAN, na ktoré som už namapoval vlastné pole.

  Ešte otázka na vaše prémiové pluginy – máte k dispozícii validátor telefónu. Neplánujete urobiť aj niečo ako validátor/našepkávač pre adresu zákazníka?

  Ďakujem.

 • You must be logged in to reply to this topic.