Support » Plugin: Furgonetka.pl: Integracja z WooCommerce » Funkcjonalna, działa poprawnie

 • Wtyczka działa i poprawnie przekazuje dane z najnowszej wersji sklepu WP/Woocommerce do panelu klienta w serwisie furgonetka.pl. Kontrola procesu wysyłkowego odbywa się z panelu furgonetka.pl co dla mnie jest zaletą, ze względu na jego przejrzystość i funkcjonalność.

  Konfiguracja wtyczki pod kątem ustawienia map na stronie checkoutu była dla mnie raczej nieintuicyjna – na pewno pomogłaby tu bardzo dokładna instrukcja “krok po kroku”. Początkowo zrezygnowałem z korzystania z wtyczki ze względu właśnie na problem z konfiguracją map. Ostatecznie po prawidłowym skonfigurowaniu map, działają one bardzo dobrze. Co ważne poprawnie wyświetlają się zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych.

  Działanie funkcji, które obejmuje wtyczka oceniam bardzo dobrze. Obniżam ocenę, ze względu na problem opisany powyżej oraz brak dwóch istotnych dla mnie funkcjonalności:

  1. Możliwość ustawienia reguł darmowej wysyłki w zależności od np. kwoty zamówienia.
  2. Automatyczna aktualizacja statusu zamówienia na “Zrealizowane” po doręczeniu przesyłki do klienta.

  Duży plus za to, że wtyczka jest oferowana bez dodatkowych opłat w ramach korzystania z serwisu furgonetka.pl.

  Mam nadzieję, że będzie ona nadal rozwijana i że wspomniane przeze mnie funkcje zostaną wprowadzone.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Plugin Author Furgonetka.pl

  (@furgonetka)

  Dziękujemy bardzo za pozytywną ocenę naszego modułu, ale przede wszystkim za przekazane uwagi dotyczące jego działania. Pragniemy poinformować, że jesteśmy w trakcie przygotowywania instrukcji konfiguracji mapy punktów dla WP/WooCommerce, która niebawem zostanie udostępniona na naszej stronie http://www.Furgonetka.pl, w zakładce [Kontakt] i sekcji [Rozwiązania techniczne]. W przypadku reguł darmowej wysyłki oraz automatycznej aktualizacji statusów zamówień, sugestie zostały przyjęte do rozpatrzenia, jako istotne punkty rozwoju naszego modułu. Liczymy na to, że w przyszłości zostaną one wprowadzone. Dodatkowo zachęcamy Państwa do odwiedzenia i obserwowania naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/FurgonetkaPL

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this review.