Does the job
-
Köszi, hogy végre valaki vette a fáradtságot és ezt megcsinálta!
Szuper lenne, ha “x”-elhető lenne a kép, de így is rengeteg felesleges kódsortól mentette meg az oldalam.
The topic ‘Does the job’ is closed to new replies.
Köszi, hogy végre valaki vette a fáradtságot és ezt megcsinálta!
Szuper lenne, ha “x”-elhető lenne a kép, de így is rengeteg felesleges kódsortól mentette meg az oldalam.
The topic ‘Does the job’ is closed to new replies.