• Resolved eypcdr

  (@eypcdr)


  Merhabalar, eklentide bir callback işlemi yapılmıyor, yani ödemeyi aldırıyor cevap bilgisi paytr paneline ekleniyor fakat siparişin durumu woocommerceye yansımıyor. Dökümanlarda 2.aşamada bir php dosyası verilerek o kısmı her sitenin kendisi kodlanması istenmiş, Ödeme eklentisinin olmassa olmazıdır bu. Yeni güncellemenizde callback konusunu eklentiye dahil etmeniz eklenti için çok iyi olucaktır, sevgiler..

Viewing 5 replies - 1 through 5 (of 5 total)
 • Merhaba,

  Modülümüzde bahsetmiş olduğunuz sayfa hali hazırda mevcuttur. Bu konuda bir hata ile karşılaşıyorsanız, PayTR Mağaza Paneli > Ayarlar bölümündeki Bildirim URL tanımınızı kontrol edin. Herhangi bir çözüme ulaşamazsanız; PayTR Mağaza Paneli > Destek bölümünden sorununuzu iletin. Destek ekibimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

  İyi çalışmalar.

  Thread Starter eypcdr

  (@eypcdr)

  Default kurulum yapıldığında panelde Ödeme Bekleniyor yazıyor PAYTR panelinde. Gelen ödemeyi göremiyoruz.

  Merhabalar, Ben de ödemeden sonra callback url sıkıntısı yasıyorum. Yardımcı olabilir misini? @eypcdr belirtmiş ama bu 2. kısım dediğiniz php’yi nasıl ekleriz ? Bu sıkıntıyı nasıl aşarız. Teşekkürler

  • This reply was modified 2 years, 3 months ago by sadisungu.

  Merhaba @sadisungu

  Ekstra bir dosya ekleyip çıkarmanıza gerek yoktur. Modülümüzü kurduktan sonra, PayTR Mağaza Paneli > Ayarlar bölümündeki Bildirim URL tanımınızı yapınız. Eğer çözüme ulaşamazsanız; PayTR Mağaza Paneli > Destek bölümünden sorununuzu iletin. Destek ekibimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

  İyi çalışmalar.

  Thread Starter eypcdr

  (@eypcdr)

  @sadisungu Bu gibi bir sorunda sitenizde varsa güvenlik yazılımlarınızı kontrol ediniz belirli bir uygulama tarafından PAYTR ip leri kısıtlanmış engelleme listelerine girmiş olabilir, bu durumda veri gönderiliyor fakat veri karşıdan alınamıyor. PHP ile ek işleme gerek olmadan modül callback işlemini gerçekleştiriyor

  • This reply was modified 2 years, 3 months ago by eypcdr.
Viewing 5 replies - 1 through 5 (of 5 total)
 • The topic ‘callback sorunu’ is closed to new replies.