• Snadné na instalaci a nastavení, ale přednastavený Alza dostupnostní feed bohužel nemá SKU a EAN, což jsou Alza vyžadované atributy. Plugin je mi tudíž k ničemu. Dostupnostní feed jsem chtěla na zkoušku s tím, že bych poté zakoupila placenou verzi a přehodila na to náš Google, FB, eMag a i Alza produktový feed, ale bohužel plán ztroskotal na kroku č. 1.

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • Plugin Author MERGADO

  (@mergado)

  Dobrý den,

  zde asi došlo k nedorozumění. Plugin Mergado Pack nemá v nabídce Alza Dostupnostní feed. Ani si nejsem vědom, že o tom někde píšeme.

  Plugin nabízí export Heureka Dostupnostní feed.

  https://cs.wordpress.org/plugins/mergado-marketing-pack/#:~:text=Heureka%20availability%20feed

  Thread Starter marcinayaadmin

  (@marcinayaadmin)

  Dobrý den, píšete to zákazníkům emailem, kteří tak zbytečně ztrácí čas:

  `Luděk Volejník (Mergado)

  22. 2. 2022 9:03 SEČ

  Zdravím Vás,

  Alza.cz má dva formáty feedů. Produktový a dostupností. V Mergadu je předchystaný jen ten dostupnostní, ve kterém není podle Alza.cz specifikace dostupnostního feedu element SKU.

  Řešením by bylo hodnotu pro SKU poslat v jiném elementu, který nevyužíváte, například. v DealerCode a potom si jej budete moci namapovat v selectboxu jako posíláte na screenshotu, že SKU se má vzít z DealerCode.

  V Mergadu můžete do DealerCode uložit hodnotu přepisovacím pravidlem (typu “Přepsat”, návod viz: https://www.youtube.com/watch?v=uRRqNnirYmw&list=PLz0Y8KFsHfJUhdXFMF-K0b2qt1fhjAJUG&index=14 , případně typ “Hromadné zkopírování hodnot”).

  V případě dalších dotazů nás neváhejte opět kontaktovat.
  S pozdravem

  Luděk Volejník
  Technická podpora Mergado`

  Plugin Author MERGADO

  (@mergado)

  Dobrý den,

  v newsletteru jsme informovali o předchystaném formátu Alza Dostupnostní feed v aplikaci Mergado, nikoliv v našem pluginu Mergado Pack.

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • The topic ‘Alza dostupnostní feed nemá žádané Alza atributy’ is closed to new replies.