Support » Plugin: Furgonetka.pl: Integracja z WooCommerce » Adres paczkomatu w emailu/podsumowaniu

 • Cześć,

  mam takie pytanie ponieważ nie umiem sobie poradzić. Posiadam wtyczkę furgonetka, super się wszystko integruje z woocoomerce. Jedyny mój problem, że klienci po wybraniu paczkomatu dostają email z adresem wysyłki taki jak wpisali, ale nie ma informacji o paczkomacie w wiadomości email jak i również w podsumowaniu zamówienia.
  Jak mogłabym dodać do emaila informacje, że klient wybrał paczkomat lub kuriera a jeśli paczkomat to który?

  Będę wdzięczna za pomoc

  The page I need help with: [log in to see the link]

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • Plugin Author Furgonetka.pl

  (@furgonetka)

  Dzień dobry,
  aktualne rozwiązanie nie przekazuje do Odbiorcy wiadomości z informacją o sposobie lub punkcie odbioru przesyłki. Obecna wiadomość kierowana do Odbiorcy zawiera informację o zarejestrowanej przesyłce, szczegółach przesyłki (adres Nadawcy, przewoźnik, zawartość oraz nr infolinii przewoźnika). Dodatkowo w treści uwzględniony jest przycisk umożliwiający jej śledzenie.

  W przekazanej nam uwadze widzimy potencjał, dlatego została ona przekazana do naszego działu zajmującego się rozwojem serwisu Furgonetka.pl.

  Zdecydowanie ma potencjał 🙂

  Czekamy na wprowadzenie wybranego paczkomatu do maila wysyłanego przez wordpressa do klienta, bo obecna forma bardzo wprowadza w błąd.

  Plugin Author Furgonetka.pl

  (@furgonetka)

  Dzień dobry,
  dziękujemy za opinię.

  Dodamy tylko, że od czasu ostatniego wpisu zmieniony został mechanizm wysyłanych wiadomości do Odbiorcy z naszego serwisu:
  1. Wiadomość wysyłana jest dopiero po nadaniu przesyłki
  2. W treści wiadomości zamieszczona jest informacja o punkcie odbioru przesyłki wraz ze wskazówkami np. godz. otwarcia punktu, czy dojazdu.

Viewing 3 replies - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.