Support » Plugin: Integration for Szamlazz.hu & WooCommerce » 500 Internal Server Error

• Szia!

Próbálom beállítani a modult, létrehoztam teszt fiókot, beállítottam a kulcsot és minden szükséges adatot megadtam a beállításokban, de a gomb megnyomásakor csak forog, és az ajax kiakad, ezt kapom:
    az ajax kérés: action=wc_szamlazz_generate_invoice&nonce=5539e547c1&order=7650&lang=hu&doc_type=paper&note=&deadline=8&completed=2021-01-28&type=invoice
    a válasz:
    500 Internal Server Error
    The site is experiencing technical difficulties.
    Sajnos nem látom a hiba okát.
    Ráadásul a rendelések listájában nem látom a gombokat, a rendelések mögött, a szamlazz.hu oszlop üres.
    Nem tudom jelenthet e gondot, de a telepítést nem tudom sajnos az woocommerce felületén megtenni, mert kulcspáros sftp-m van, ezért manuálisan felmásoltam a helyére, megjelent a kiegészítők között, és bekapcsoltam a felületen.

Köszönettel
    Futó Zoltán

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
  • Thread Starter titangear

(@titangear)

Addig eljutottam, hogy a curl_init száll el valószínűleg azért mert a teszt oldal nem https.

Plugin Author Viszt Péter

(@passatgt)

Szia!

Az 500-as hibát naplóznia kellene, például a WooCommerce / Állapot / Naplók-nál meg tudod nézni. Esetleg a tárhelyen egy error_log fájlt.

Az Eszközök / Webhely egészség menüben ír esetleg valami hibát? A curl egyáltalán be van kapcsolva a tárhelyen?(fordult már elő ilyen, hogy nem volt aktív).

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.