• 4.0 – 4.1.9 végig katasztrofális hibákat hozott, hetek óta helytelenül működik, rengeteg manuális javítást igényelve. Több webshopban is.

    Ezen felül totál nem értik a fejlesztők a Woo ÁFA kezelését, pl. állítják, hogy a szállítási díjakat bruttóban is meg lehet adni. Soha nem lehetett bruttóban megadni, évek óta nettóban lehet csak.

    Ha valaha működni fog a 3.x verziókhoz hasonlóan, majd adok még egy vagy két csillagot. De addig messziről kerülni!

The topic ‘4.0 óta használhatatlan, kerülendő’ is closed to new replies.