This plugin hasn’t been tested with the latest 3 major releases of WordPress. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.

Z Flakera na Blog

Description

Plugin pozwala zamieszczać wpisy na naszym blogu za pośrednictwem witryny Flaker.pl. Pisz na Flaker.pl krótkie wpisy, dodaj im specjalny tag (domyślnie #miniblog ale można to zmienić w ustawieniach), a plugin raz na dobę poł czy się z Flakerem, sprawdzi jakie nowe wpisy zamieściłeś, skopiuje je i poł czone w jeden zamieści na Twoim blogu.

Jest to przydatne, jeśli w ramach swojego bloga chcesz prowadzić także popularny miniblog. Takie ści gnięte wpisy zostaj automatycznie dodane do konkretnej kategorii (takiej samej jak tag na flakerze, czyli domyślnie ‘miniblog’), więc możesz je łatwo wyizolować do sidebara na przykład.

Pamiętaj, że jest to wersja 0.1 pluginu, więc przepraszam za wszystkie ułomności. Szczególnie doskwiera brak fomratowań ści gniętych wpisów i rak zdjęć czy odnośników. To będzie jednak dodane w najbliższych wersjach jako pierwsze.

Screenshots

  • Opcje konfiguracji wtyczki

Installation

  1. Zainstaluj plugin jak każdy inny
  2. Przejdź do Ustawienia > Z flakera na Blog i podaj tam swój login na flakerze. Możesz skonfigurować także inne rzeczy.
  3. Zacznij pisać na Flakerze. Pierwsze ści gnięcie flaków powinno odbuć się za maksymalnie godzinę, jednak nie zawsze pierwsze podejście się udaje. Nie przejmuj się i pisz na Flakerze dalej, Twoje flaki na pewno nie przepadn .

FAQ

Masz jakieś pytanie?

Wyślij mi wiadomość na Flakerze (http://flaker.pl/kkarpieszuk) lub napisz na email kkarpieszuk@gmail.com

Reviews

There are no reviews for this plugin.

Contributors & Developers

“Z Flakera na Blog” is open source software. The following people have contributed to this plugin.

Contributors

Translate “Z Flakera na Blog” into your language.

Interested in development?

Browse the code, check out the SVN repository, or subscribe to the development log by RSS.

Changelog

0.1

  • Pierwsza wersja, działa (mam nadzieję)