WordPress.org

Plugin Directory

Test out the new Plugin Directory and let us know what you think.
!This plugin hasn’t been updated in over 2 years. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.

Z Flakera na Blog

Plugin łączy się raz na jakiś czas z flakerem, pobiera z niego nasze wpisy, łączy w jeden i publikuje raz dziennie na blogu.

Plugin pozwala zamieszczać wpisy na naszym blogu za pośrednictwem witryny Flaker.pl. Pisz na Flaker.pl krótkie wpisy, dodaj im specjalny tag (domyślnie #miniblog ale można to zmienić w ustawieniach), a plugin raz na dobę połączy się z Flakerem, sprawdzi jakie nowe wpisy zamieściłeś, skopiuje je i połączone w jeden zamieści na Twoim blogu.

Jest to przydatne, jeśli w ramach swojego bloga chcesz prowadzić także popularny miniblog. Takie ściągnięte wpisy zostają automatycznie dodane do konkretnej kategorii (takiej samej jak tag na flakerze, czyli domyślnie 'miniblog'), więc możesz je łatwo wyizolować do sidebara na przykład.

Pamiętaj, że jest to wersja 0.1 pluginu, więc przepraszam za wszystkie ułomności. Szczególnie doskwiera brak fomratowań ściągniętych wpisów i rak zdjęć czy odnośników. To będzie jednak dodane w najbliższych wersjach jako pierwsze.

Compatible up to: 2.9.2
Last Updated: 7 years ago
Active Installs: Less than 10

Ratings

0 out of 5 stars

Support

Got something to say? Need help?

Compatibility

+
=
Not enough data

0 people say it works.
0 people say it's broken.

0,1,0