WordPress.org

Plugin Directory

Test out the new Plugin Directory and let us know what you think.

WooCommerce SafirCOD

Integrates SafirCOD, an Iranian Cash on Delivery service, with WooCommerce.

EN:

Get shipping cost from SafirCOD, an Iranian Cash on Delivery service which support shipping over country, and then register shop order in this system.

(Pesian description)

FA:

این افزونه فروشگاه ووکامرسی شما را به سیستم سفیر وصل می‌کند. با نصب افزونه، دو روش ارسال پست پیشتاز و پست سفارشی به فروشگاه شما اضافه خواهد شد.

در زمان ثبت سفارش توسط خریدار، ابتدا موقعیت خریدار دریافت می‌گردد (استان و شهر) و سپس هزینه‌ی ارسال کالا به دو روش پیشتاز و سفارشی از سیستم سفیر استعلام شده به او نمایش داده خواهد شد. در صورت انتخاب هر یک از این دو روش، پس از تکمیل شدن فرم مشخصات، سفارش به طور خودکار در پنل شرکت سفیر ثبت می‌گردد.

افزونه، هر چند ساعت یکبار وضعیت سفارش‌ها را از سفیر استعلام کرده و اطلاعات فروشگاه را بروز می‌کند، در نتیجه خریدار با کد رهگیری‌ای که در انتهای خرید خود دریافت کرده، در محیط فروشگاه شما، می‌تواند وضعیت سفارش خود را پیگیری کند.

در این افزونه

  • انتخاب استان و شهر به سبد خرید منتقل شد تا کاربر در ابتدای خرید خود، بتواند هزینه‌ی ارسال کالا را مشاهده کند.
  • فیلدهای کشور، *استان و شهر از فرم خرید (یا همان فرم دریافت آدرس) حذف شدند.
  • هزینه‌های ارسال کالا که از سیستم سفیر استعلام می‌شوند به مدت محدودی در دیتابیس ذخیره می‌گردد تا در صورت تکرار خرید، و یا انجام خرید مشابه، نیازی به استعلام مجدد نباشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی، وب سرویس شرکت سفیر امکان پاسخ‌گویی نداشته باشد، سفارش با موفقیت در سایت ثبت می‌شود. در این مواقع مدیر سایت توسط ایمیلی آگاه می‌شود تا نسبت به ثبت دستی سفارش در پنل سفیر اقدام کند.
  • هر 24 ساعت یکبار وضعیت سفارش‌های تکمیل نشده، از سیستم سفیر استعلام و بروزرسانی می‌شود. بنابراین خریدار با وارد کردن کد رهگیری در ابزارک رهگیری ووکامرس، از آخرین وضعیت سفارش آگاه می‌گردد.

نصب

برای دانستن چگونگی نصب افزونه، سربرگ نصب را مطالعه کنید. همچنین فایل راهنمای نصب با فرمت پی-دی-اف ، در بسته‌ی دانلودی در دسترس است، در این فایل مراحل تنظیم و راه‌اندازی افزونه به کمک تصاویری توضیح داده شده است.

Requirements:

  1. An installed version of Persian WooCommerce
  2. An active account on Safir

Requires: 4.0 or higher
Compatible up to: 4.3.7
Last Updated: 1 year ago
Active Installs: 50+

Ratings

5 out of 5 stars

Support

Got something to say? Need help?

Compatibility

+
=
Not enough data

0 people say it works.
0 people say it's broken.

100,1,1
100,1,1