WordPress.org

Plugin Directory

Test out the new Plugin Directory and let us know what you think.
!This plugin hasn’t been updated in over 2 years. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.

Oferty pracy z Praca.pl

Oferty pracy z Praca.pl to idealny sposób na wzbogacenie Twojej strony internetowej aktualnymi ofertami pracy pochodzącymi z portalu Praca.pl.

Oferty pracy z Praca.pl to idealny sposób na wzbogacenie Twojej strony internetowej aktualnymi ofertami pracy pochodzącymi z portalu Praca.pl. Wtyczka skierowana jest do dwóch typów odbiorców:

Administratorzy stron www

Oferty pracy z Praca.pl wzbogacają zawartość Twojej strony o najnowsze, automatycznie aktualizowane oferty pracy. To Ty wybierasz, które ogłoszenia trafią na Twoją stronę. W panelu zarządzania możesz ustawić opcje ich pobierania wg kryteriów regionu lub obszaru zawodowego. Dzięki temu oferty pracy będą maksymalnie dopasowane do prezentowanej na stronie treści, stanowiąc doskonałe jej uzupełnienie.

Pracodawcy

Oferty pracy z Praca.pl to narzędzie, które wzbogaci zawartość Twojej strony o najnowsze publikowane przez Ciebie oferty pracy. Zadbaj o spójny przekaz zarówno na portalu rekrutacyjnym jak i stronie firmowej. Wyróżnij się na tle konkurencji i pobierz efektywne narzędzie w procesie budowania wizerunku pracodawcy. Każda oferta pracy publikowana przez Ciebie na Praca.pl zostanie automatycznie opublikowana na Twojej stronie, oszczędzając tym samym Twój czas i pieniądze.

Do kogo skierowana jest wtyczka Oferty pracy z Praca.pl? Pracodawcy, administratorzy zarządzający stronami firm, organizacji, instytucji, portali tematycznych i branżowych.

KONFIGURACJA

W ustawieniach wtyczki możesz zadecydować, jakie oferty pracy mają być wyświetlane na Twojej stronie. Istnieje możliwość selekcjonowania ogłoszeń po obszarze zawodowym i regionie. Możesz również wybrać, co ma być wyświetlane obok ogłoszeń: data publikacji, nazwa regionu, nazwa pracodawcy, miasto. Możesz również określić, ile ogłoszeń będzie wyświetlanych na Twojej stronie.

Istnieje możliwość wyświetlania oferty pracy jednej lub kilku firm. W tym celu należy wpisać jej ID, czyli numer identyfikacyjny, pod którym ta firma zarejestrowana jest w portalu Praca.pl Nie znasz swojego ID? Napisz do nas biuro@praca.pl

Aby wyświetlać wtyczkę na swojej stronie WordPress, przejdź do zakładki "Wygląd", a następnie wybierz "Widgety" i aktywuj widget "Oferty pracy z Praca.pl", na przykład przenosząc go do Sidebar'u.

Lista ogłoszeń w treści wpisu/strony

Można osadzić listę ogłoszeń pobieranych na podstawie ustawień zdefiniowanych w panelu sterowania przez użycie poniższego wpisu w treści strony/postu.

[prPraca class="my-class" count=7 company=111 show="city,company,date"]

Parametry class, count, company, show są opcjonalne. Jeśli zostaną użyte nadpiszą ustawienia wybrane w panelu ustawień wtyczki.

  • class - nazwa klasy css, która zostanie dodana do elementu obejmującego listę ofert
  • count - liczba ofert na stronie
  • company - id firmy, której ogłoszenia mają być wyświetlane
  • show - lista pól, które mają być wyświetlane na liście ofert (city, company, date, region)

Requires: 3.0.1 or higher
Compatible up to: 3.8.17
Last Updated: 3 years ago
Active Installs: Less than 10

Ratings

0 out of 5 stars

Support

Got something to say? Need help?

Compatibility

+
=
Not enough data

0 people say it works.
0 people say it's broken.