WordPress.org

Plugin Directory

Test out the new Plugin Directory and let us know what you think.
!This plugin hasn’t been updated in over 2 years. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.

Flash Oyunlar Ekle

Bu eklenti ile sitenize OyunSokagi.com altyapısını kullanarak istediğiniz kategorilerde flash oyunlar ekleyebileceksiniz.

{This plugin is in Turkish and it adds flash games to WordPress based on OyunSokagi.com. Plugin adds html&javascript to your blog according to your choices, you dont host any game files or images.}

Flash Oyunlar oyun eklentisi ile sitenize 40'a yakın kategoride yüzlerce oyun ekleyebilirsiniz. Bu eklenti sitenize kolaylıkla oyun ekleyebileceğiniz ve ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla kalmalarını sağlayacak bir eklentidir. Oyun kategorileri, satır ve sütun sayıları, yazı fontu ve boyutu gibi seçeneklerle neredeyse sınırsız sayıda opsiyonlarla sitenize oyun ekleyebilir ve hatta başlı başına bir oyun sitesi kurabilirsiniz.

Bu eklenti OyunSokagi.com sitesini kullanmaktadır ve sitenize html ve javascript kodları koymaktadır. Bu kodlar OyunSokagi.com sitesine istekler göndermekte ve oyun bilgilerini buradan almaktadır. Dolayısıyla bu eklenti ile sunucunuza herhangi bir oyun dosyası veya başka dosyalar yüklemek zorunda değilsiniz.

Requires: 3.3 or higher
Compatible up to: 3.9.15
Last Updated: 3 years ago
Active Installs: 20+

Ratings

0 out of 5 stars

Support

Got something to say? Need help?

Compatibility

+
=
Not enough data

0 people say it works.
0 people say it's broken.

100,1,1
100,1,1 100,1,1
0,1,0
100,1,1