This plugin hasn’t been tested with the latest 3 major releases of WordPress. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.

DGS Puan Hesaplama

Description

Son dört yılın (2014, 2015, 2016 ve 2017) katsayılarına göre DGS (Dikey Geçiş Sınavı) puanlarını hesaplamanızı sağlar. Diploma notundan ÖBP (Önlisans Başarı Puanı) ve AÖBP (Ağırlık Önlisans Başarı Puanı) hesaplayabilir. Sınavlardan sonra katsayı veritabanı WordPress güncellemeleri ile eklenerek, sürekli güncel kalması sağlanır. Eklenti geliştirme modunda (localhost, 127.0.0.1 gibi alan adlarında) çalıştırılabilir ancak web sitesi üzerinde (http://www.alanadi.com gibi) çalıştırılması için lisans anahtarı satın alınıp eklentiyi etkinleştirmeniz gerekmektedir. Eklentiyi etkinleştirmek için gerekli olan lisans anahtarını https://www.sefasungur.com web sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Installation

Zip dosyasını çıkarın ve içeriği WordPress kurulumunuzun wp-content / plugins / dizinine bırakın ve ardından Eklentiler sayfasından etkinleştirin.

FAQ

Installation Instructions

Zip dosyasını çıkarın ve içeriği WordPress kurulumunuzun wp-content / plugins / dizinine bırakın ve ardından Eklentiler sayfasından etkinleştirin.

Eklenti Ayarları

Eklentiyi etkinleştirdikten sonra WordPress yönetim paneli ekranında sol menüde bulunan Ayarlar menüsünün altında DGS Puan Hesaplama menüsüne tıklayınız.

Lisans Etkinleştirme

https://sefasungur.com/urun/dgs-puan-hesaplama-eklentisi/ adresi üzerinden lisans anahtarı satın alarak eklentiyi etkinleştirebilirsiniz.

Formu Ekleme

[dgs-puan-hesaplama] kısa kodunu formu göstermek istediğiniz sayfa veya gönderiye yapıştırın.

Contributors & Developers

“DGS Puan Hesaplama” is open source software. The following people have contributed to this plugin.

Contributors

“DGS Puan Hesaplama” has been translated into 1 locale. Thank you to the translators for their contributions.

Translate “DGS Puan Hesaplama” into your language.

Interested in development?

Browse the code, check out the SVN repository, or subscribe to the development log by RSS.

Changelog

=0.2=
DGS Puan Hesaplama ikinci sürümü. 2017 katsayıları eklendi.
=0.1=
DGS Puan Hesaplama ilk sürümü.