WordPress.org

Ready to get started?Download WordPress

Plugin Reviews

WooCommerce GoPay Payment Gateway

Tento plugin přidá do WooCommerce platební bránu GoPay.

3 reviews
Average Rating
2 stars
2.3 out of 5 stars
5 stars
Nefungující plugin v nové verzi WP
By ,

Klasicky opět pozapomněli plugin aktualizovat. Jelikož je ale nutný pro spoustu e-shopů, nabízím jeho zprovoznění za jednotnou cenu 500 Kč za jednorázovou úpravu a zprovoznění. Stačí napsat na: [email address moderated] a domluvíme se.

1 star
GoPay pro Woocommerce - funkční verze
By , for WP 3.8.1

Jelikož tento plugin nefunguje, nabízím vám alternativní verzi:

Pokud má někdo zájem, hodlám tento plugin nabízet jako placený. Moje verze je pro Woocomerce verze 2.0+ a je plně kompatibilní s nejnovější verzí WordPressu a Woocommerce. Pokud máte zájem kontaktujte mě na email: info@cmska.cz. V současné době plugin testuji a na vyžádání zašlu demo a screenshoty z administrace. Není problém přidělat nějakou funkci na přáni (například zde zmiňovanou změnu stavu na commpleted při stahování digitální produktů).

Testovací verze je zatím zde: test.cmska.cz, může se stát, že něco nebude fungovat jak má, jelikož tam plugin vyvíjím a testuji. Můžete si ale nákupní proces vyzkoušet.

--

I anyone interested I am intending to sell GoPay gateway plugin for Woocommerce. My version is for Woocomemrce 2.0+ and is fully compatible with latest releases of WC and WP. If you are interested please contact me: info@cmska.cz and I will send you test page and screenshots from administration background.

1 star
Doesn't work
By , for WP 3.8.1

Not compatible with recent versions of WP and Woocommerce, no support from the author whatsoever.

You must log in to submit a review. You can also log in or register using the form near the top of this page.